Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę patronem konkursu CN Vlog It, organizowanego przez Cartoon Network

Czy marzysz, by zostać vlogerem? Jest szansa! Cartoon Network szuka młodych, utalentowanych fanów, którzy chcieliby zacząć przygodę z vlogowaniem. Konkurs CN Vlog It  startuje 31 lipca. W jego ramach, przez kolejne 4 tygodnie ogłaszane będą vlogowe wyzwania dla dzieci i młodzieży w wieku 6-16 lat. Zwycięzca zostanie oficjalnym vlogerem kanału i otrzyma pomoc przy starcie swojego kanału na YouTube oraz super laptopa. Patronem akcji jest Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, a ambasadorem – lubiany przez najmłodszych Youtuber Sheo.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odwiedzić stronę www.vlogit.cartoonnetwork.pl i wykonać przynajmniej dwa z czterech przedstawionych tam wyzwań, które będą publikowane w ciągu czterech tygodni trwania konkursu. Każde z nich polega na nagraniu filmiku na zaproponowany temat i opublikowaniu go na stronie projektu lub na kanale YouTube. W witrynie poświęconej akcji znajdziesz wskazówki, które pomogą Ci stworzyć ciekawe prace i dowiesz się, jak rozpocząć swoją przygodę z vlogowaniem. Spośród wszystkich zgłoszeń Cartoon Network wybierze trzech finalistów i zaprosi ich wraz z rodzicami na warsztaty w Warszawie, które poprowadzi ambasador projektu – vloger Sheo. Ponadto podczas spotkania dowiecie się, jak dbać o swoje bezpieczeństwo w sieci. Porad udzielą Wam specjaliści z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, która objęła projekt swoim patronatem.

Spośród uczestników warsztatów Cartoon Network wybierze jednego zwycięzcę, który otrzyma laptopa i zostanie oficjalnym vlogerem stacji. Będzie jako pierwszy miał możliwość oglądania i recenzowania nowości stacji, m.in. seriali i gier, otrzyma też wsparcie przy uruchomieniu swojego kanału na YouTube. Wszystkie szczegóły i regulamin konkursu dostępne są na stronie projektu www.vlogit.cartoonnetwork.pl.