Pocket – twoja internetowa przechowalnia

Podczas przeglądania internetu co chwila natykamy się na interesujące treści. Niestety nie zawsze jest czas by obejrzeć znaleziony filmik lub przeczytać artykuł. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi usługa Pocket, która w łatwy sposób pozwala zapamiętać ciekawe treści i odtworzyć je w przyszłości.

Pocket to usługa, z której możesz korzystać na komputerze i aplikacji mobilnej. Jej głównym zdaniem jest wygodne zapisywanie treści znalezionych w internecie w celu późniejszego zapoznania się z nimi. Usługa zapewnia pełną synchronizację pomiędzy urządzeniami oraz daje dostęp do treści także w trybie offline. Największą zaletą usługi jest prostota i szybkość działania.

unnamed2

 

W aplikacji Pocket możesz zapisywać treści z dowolnego urządzenia, przeglądarki, skrzynki e-mail i ulubionych aplikacji, takich jak Facebook czy Twitter.

W przypadku przeglądarki na urządzeniu mobilnym zapisywanie treści odbywa się poprzez opcję udostępniania. W przypadku komputerów stacjonarnych możliwe jest zapisywanie jednym kliknięciem za pomocą rozszerzeń Pocket do przeglądarek Safari, Chrome i Firefox. Dodatkowo Pocket sam rekomenduje nam ciekawe treści.