DYF W TWOJEJ SZKOLE

Zapraszamy do włączenia się w akcję szkoły i inne placówki, których młodzież nie może wziąć udziału w DYF w Warszawie. Podobnie jak w ubiegłym roku, poprzez transmisję na żywo, chcemy dotrzeć do nastolatków z całej Polski i zainspirować ich do kreatywności i pozytywnych działań.

Pomóż nam dotrzeć z przekazem DYF do jak największej liczby młodych ludzi.

Zorganizuj DYF w szkole, placówce edukacyjnej, bibliotece. Możecie wspólnie obejrzeć transmisję z wydarzenia lub jej wybraną cześć.  Możecie również zorganizować pokaz nowych technologii oraz spotkanie z lokalnym blogerem, youtuberem czy młodą osobą, która robi coś pozytywnego bądź kreatywnego w internecie. Możliwości jest wiele, a do ustalenie ostatecznej formuły oraz do organizacji DYF w Twojej szkole zaprosić możesz aktywnych uczniów.

Prosimy o zgłoszenia na stronie planowanych akcji do 20 maja 2019 roku. Pierwsze 150 szkół, które zgłosi swój udział, otrzyma pakiet materiałów: plakaty, wlepki i magazyny oraz pomarańczowe sznurówki, potrzebne do przeprowadzenia zajęć dotyczących hejtu online #jestnaswiecej.

Zarejestruj się tutaj

Relacja z DYF w Twojej szkole 

Razem z uczniami nakręć krótką relację z DYF w Twojej szkole. Mogą to być m.in. wypowiedzi uczniów na temat tego, jak wykorzystują kreatywnie internet, ich opinie na temat wystąpień, aktywności w trakcie przerw etc. Oceniane będą jakość relacji oraz inwencja w przygotowaniu imprezy.

Dla najlepszych, najciekawszych, obejmujących największą liczbę aktywnej młodzieży akcji organizatorzy przewidzieli nagrody: koszulki DYF dla uczniów oraz udział w dwudniowej konferencji „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie” we wrześniu 2019 dla nauczyciela – organizator pokrywa koszty przejazdu i noclegu.

Aby wziąć udział w konkursie, prosimy o przesłanie relacji ze zorganizowanego wydarzenia do 3 czerwca na adres: dyf@digitalyouth.pl.

Pobierz regulamin konkursu

Szczegóły wkrótce

Scenariusz spotkania