Daj się zainspirować

0
1164

Niezależnie od obszaru naszych zainteresowań, wszyscy poszukujemy i dążymy do tych momentów w życiu, kiedy czujemy olśnienie, a rozwiązania i pomysły pojawiają się same.

Inspiracja to nie jest proces, który możemy w pełni kontrolować, ale możemy stosować różne sposoby, które będą ten proces wspierać. I każdy z nas takie metody zna i często intuicyjnie stosuje. Niektórych inspiruje słuchanie muzyki, innych rozmowy z ludźmi, jeszcze innych kontakt z naturą czy obcowanie z dziełami sztuki  – to tylko kilka przykładów, bo tak naprawdę źródła inspiracji można znaleźć wszędzie wokół nas. Prawdziwą kopalnią inspiracji jest oczywiście internet. Dlatego raz w tygodniu prezentować będziemy ciekawych artystów, którzy wykorzystują nowe technologie i programy  w swojej twórczości – grafików, ilustratorów, cyfrowych artystów.

Neonowe miasta

Romain Trystram to ilustrator i artysta z Maroka, który w swoim portfolio ma niesamowite ilustracje architektury miejskiej na tle nieba. Znany jest m.in. z neonowych kolorów, które wykorzystuje w swoich pracach.

Romain wykorzystuje program Adobe Photoshop i Affinity Designer, a wśród jego klientów są takie firmy jak Adobe, IBM, Panasonic, Mercedes Benz, Siemens etc. Jego prace oglądać można na:

https://romaintrystram.myportfolio.com/

https://www.behance.net/romaintrystram

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here