Zaznacz stronę

#bezpiecznyfb

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Bezpieczeństwo na Facebooku

[/vc_column_text][vc_column_text]Czy wiesz jak zadbać o swoje bezpieczeństwo na Facebooku?

Zaczynając od 1 grudnia przez sześć tygodni będziemy pokazywali, jak pozytywnie, ale też przede wszystkim, jak bezpiecznie korzystać z Facebooka. Zapraszamy do oglądania naszych filmów, postów, naszych przekazów.

Zaprezentujemy dobre praktyki, przedstawimy narzędzia Facebooka służące do ochrony prywatności i bezpieczeństwa oraz wskażemy zagrożenia jakie mogą wiązać się z nieodpowiednim korzystaniem z platformy.

Więcej informacji na temat bezpieczeństwa na Facebooku znajdziesz na stronie www.facebook.com/safety

Organizatorem kampanii jest Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę we współpracy z Facebookiem.Kampanię objęła honorowym patronatem Pierwsza Dama Rzeczypospolitej Polskiej Agata Kornhauser-Duda.

Pobierz broszurę

[/vc_column_text][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=01B1aONEQ0E&feature=youtu.be” align=”center”][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_video link=”https://youtu.be/z-0YAVhU2kQ”][vc_video link=”https://youtu.be/nku1I2SbqhQ”][vc_video link=”https://youtu.be/wr9hyin3eys”][vc_video link=”https://youtu.be/ZZxs900ZQh4″][vc_video link=”https://youtu.be/IM9Ks01QK_M”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_video link=”https://youtu.be/1hJ3RNd4unU”][vc_video link=”https://youtu.be/sCpFVLGdYos”][vc_video link=”https://youtu.be/kXr0LaZh6yE”][vc_video link=”https://youtu.be/1TqdUUn1sbA”][vc_video link=”https://youtu.be/KVo2MZNAAro”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space height=”70px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”993″ img_size=”medium”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1340″ img_size=”medium”][/vc_column][/vc_row]