5 narzędzi do tworzenia memów

Memy internetowe to powtarzające się zdjęcia lub obrazki z zabawnymi, dodawanym przez kolejne osoby komentarzami. Memy stanowią bardzo dobre narzędzia do komentowania rzeczywistości w humorystyczny sposób. Przedstawiamy pięć narzędzi umożliwiających szybkie tworzenie własnych memów.

Imgur

Jest to serwis oferujący darmowy hosting grafiki. Jednym z jego dodatkowych opcji jest możliwość tworzenia memów. Po wejściu na stronę należy wybrać opcję new post i make a meme. Następnie można wybierać spośród wielu popularnych obrazków. Gotowy mem możemy wrzucić w dowolne miejsce dzięki wygenerowanemu linkowi.

Comic & Meme Creator

Comic & Meme Creator to aplikacja, z której możesz skorzystać na urządzeniach z system Android. Dużym plusem narzędzia jest intuicyjna obsługa oraz duże możliwości wzbogacania memów o dodatkowe elementy graficzne. Stworzone za pomocą aplikacji memy mogą także stanowić element komiksu.

https://youtu.be/N8PgfC4Kr8s

Meme Generator Free

Jest to aplikacja przeznaczona na systemy android i iOS. Meme Generator Free umożliwia tworzenie memów na podstawie  ponad 700 popularnych obrazków. Memy można w prosty sposób edytować oraz łączyć w krótkie historie. Po stworzeniu mema można go w bardzo prosty sposób udostępnić za pomocą mediów społecznościowych np. Facebooka.

 

Meme Generator Free

imgflip

Imgflip to kolejne przeglądarkowe narzędzie, które można wykorzystać to tworzenia memów. Generator umożliwia także tworzenie GIFów. Podobnie jak w innych tego typu narzędziach do dyspozycji mamy duży zestaw obrazków, do których w łatwy sposób można dodawać wymyślony przez nas tekst.

imgflip

Pixlreditor

Jest to edytor grafiki, z którego można skorzystać przez przeglądarkę internetową. Narzędzie można wykorzystać do podstawowej obróbki grafiki i zdjęć. Za pomocą Pixlreditor można także tworzyć memy z dowolnego obrazka. Wstawiając podpisy do obrazków najlepiej wykorzystać czcionkę Impact.