5 narzędzi do rysowania

W sieci dostępnych jest wiele narzędzi umożliwiających tworzenie zaawansowanej grafiki. Nie zawsze jednak potrzebujemy bardzo wydajnych narzędzi ze skomplikowanymi opcjami. Przedstawiamy 5 narzędzi do szybkiego i sprawnego rysowania prostych obrazków.

1. Auto Draw

Jest to bardzo proste narzędzie, które można wykorzystać do zrobienia np. kartki urodzinowej lub innego prostego projektu. Ciekawym elementem aplikacji jest mechanizm sztucznej inteligencji, który stara się rozpoznać co w danym momencie rysujemy i podpowiada gotowy szablon obrazka. By skorzystać z aplikacji wystarczy wejść na stronę Auto Drwa i zacząć rysować. Nie ma konieczności zakładania konta. Gotowy projekt można zapisać na dysku jak plik PNG.

2. Draw.to

Draw.to to bardzo proste wręcz banalne narzędzie do rysowania. Narzędzie posiada tylko najprostsze opcje. Najciekawszą możliwością jest wygenerowanie linku z obrazkiem, który umożliwia wygodne udostępnienie obrazka np. poprzez facebook.

 

 

 

3. Editor Method

Jest to kolejne narzędzie webowe, która umożliwia tworzenie prostej grafiki. Editor Method posiada bazę kilkudziesięciu ikon/obrazków. Istnieje także możliwość wgrania zdjęcia. Zaczynając pracę z narzędziem można wybrać gotowy rozmiar obrazka lub wprowadzić własną rozdzielczość. Gotowy obrazek można eksportować jako plik PNG. Korzystanie z aplikacji nie wymaga od nas zakładania konta.

4. Muro Deviantart

Jest to zdecydowanie bardziej zaawansowane narzędzie w porównaniu do trzech poprzednich. Umożliwia tworzenie efektownych obrazów czego przykład można znaleźć w filmie poniżej. Pobieranie gotowych obrazów wymaga założenia konta.

5. DrawIsland

Jest to kolejne aplikacja, które nie wymaga od nas rejestracji. DrawIsland posiada podstawowe narzędzia do rysowania, ale umożliwia pracę na kilku warstwach. Ciekawą opcją jest możliwość wygenerowania GIFa.